O Nas

Wywodzimy się z nurtu humanistycznego i dlatego człowiek i jego potrzeby zawsze stał w centrum naszej pracy i zainteresowań. Łączą nas nie tylko podobne wyznawane wartości i doświadczenie zawodowe, ale także autentyczna pasja i radość jaką czerpiemy ze spotkania z drugim człowiekiem.

Misją Akademii Pozytywnych Zmian jest wspierać Twój rozwój osobisty, pomagać w rozwiązywaniu problemów z którymi się borykasz, a przez to poprawiać komfort Twojego życia.

Realizujemy to na trzech niezależnych płaszczyznach: psychoterapii, szkoleń i warsztatów, oraz coachingu.

Naszą firmę można więc porównać do rośliny składającej się z trzech głównych konarów:

1. Psychoterapia indywidualna, grupowa, partnerska i rodzinna, oraz e-terapia

2. Szkolenia, warsztaty i wykłady dla firm, urzędów, korporacji, osób prywatnych i różnych grup zawodowych pracujących z ludźmi (terapeutów, pedagogów, pracowników socjalnych, kuratorów, itp)

3. Coaching dla sektora biznesowego

W czasie wieloletniej pracy zawodowej z ludźmi stosowaliśmy różne szkoły terapeutyczne. Korzystając z tych doświadczeń metodę terapii dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań konkretnego klienta. Głównie opieramy się na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, ale wykorzystujemy także elementy terapii poznawczo – behawioralnej i gestalt.

Nasze podejście cechuje duży szacunek do klienta i zorientowanie na jego potrzeby i zasoby.

Stawiamy na profesjonalizm. Nieustannie się rozwijamy, zdobywamy nowe kwalifikacje i jesteśmy superwizowani w naszej pracy. Zespół tworzą psycholodzy, psychoterapeuci, socjolodzy, trenerzy biznesowi i specjaliści innych dziedzin. Poza trzonem zespołu współpracujemy z wieloma osobami. Muszą ich jednak cechować podobne wartości jak te które my wyznajemy.